Koziol Taburet Briq, hnedá

Koziol Taburet Briq, hnedá

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:Koziol
Cena:64.49 €

Kúpte si domov túto originálnu dizajnovú taburetku! Je stabilná a jej využitie je veľmi variabilné. Využiť ju môžete vo vnútri aj vonku, vhodná je aj ako príležitostný stolček. Jednoduchým otočením z nej vznikne kontajner na hračky či iné drobnejšie veci. Materiál použitý pre výrobu je 100% recyklovateľný ušľachtilý plast, ktorý neobsahuje BPA ani melamín. K výrobe nie sú používané termoplasty ani zmäkčovadlá.Koziol je nemecká firma a všetky jej výrobky sú vyrobené priamo v Nemecku. Firma získala viacero medzinárodných dizajnových ocenení.


 • Botníktaburet 2 poschodia, čierna, 83168-13 BK
  Botníktaburet 2 poschodia, čierna, 83168-13 BK

  Botník - taburetka je vyrobený s chrómovými policami a koženkovým sedadlom. Predsieňový botník je vyrobený ako 2 v 1, na..

  33.99 €
 • Autronic Botník 2 poschodia, biela
  Autronic Botník 2 poschodia, biela

  Nenechajte topánky len tak povaľovať na zemi, uložto je do botníku prvotriednej kvality! Nezaberie veľa miesta, hodí sa všade...

  18.99 €
 • Botník 83168-11 BK Autronic
  Botník 83168-11 BK Autronic

  Nenechajte topánky len tak povaľovať na zemi, uložto je do botníku prvotriednej kvality! Nezaberie veľa miesta, hodí sa všade...

  18.99 €
 • StarDeco Stolička Ornament sivá, 34,5 cm,
  StarDeco Stolička Ornament sivá, 34,5 cm,

  Zakúpte si túto štýlovú stoličku, ktorá sa hodí do klasického i moderného interiéru a oživí každý priestor. Stolička je..

  30.49 €
 • Koziol Taburet Briq, ružová
  Koziol Taburet Briq, ružová

  Kúpte si domov túto originálnu dizajnovú taburetku! Je stabilná a jej využitie je veľmi variabilné. Využiť ju môžete vo..

  64.49 €© 2018 Domáce potreby, náradie do domácnosti: Kontakt