Tefal Pleasure panvica 28 cm, 28 cm

Tefal Pleasure panvica 28 cm, 28 cm

Viac informácií >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Bývanie a doplnky
Dodavateľ:Tefal
Cena:28.99 €

Panvicu Pleasure o priemere 28 cm má päťvrstvový minerálne povrch s tvrdou bázou obohatenou titánom a dvojitou krycou vrstvou s dlhou trvanlivosťou a 3D efektom. Vonkajší povrch je šedý metalický smalt. Riad i povrchy Tefal sú úplne bezpečné, zdravotne nezávadné a ohľaduplné k životnému prostrediu. Neobsahujú olovo, kadmium ani PFOA (kyselina "perfluoro-octaonic acid").Technické parametre: Nový, nepriľnavý vnútorný povrch Titanium ForceTM. Možnosť použitia kovového kuchynského náčinia. Nový indikátor teploty Thermo-SpotTM. Nové dno Dutiful TM s pomeďovaniu vrstvou pre rovnomernú distribúciu tepla a odolnosť proti deformáciám. Nová robustná a ergonomická rukovät ', vínová metalická farba. Možnosť umývania v umývačke. Použiteľný zdroj ohrevu: plyn, elektrika, sklokeramika, indukcia. Maximálna teplota pre použitie v rúre 175 ° C.


 • Panvica Tescoma ecoPRESTO, 26 cm
  Panvica Tescoma ecoPRESTO, 26 cm

  Prvotriedna kuchynská panvica Tescoma s revolučným keramickým antiadhéznym povlakom so zvýšenou odolnosťou voči vysokým teplotám,..

  22.00 €
 • Toro Panvica 24 cm,
  Toro Panvica 24 cm,

  Línie nerezového riadu TORO s lesklou povrchovou úpravou. Masívne sendvičové dno lepšie drží teplotu a pri varení dochádza k..

  14.99 €
 • Panvica na volské oká, 25 cm
  Panvica na volské oká, 25 cm

  Panvica na volské oká s keramickým povrchom. Volské oká alebo lievance pripravíte klasicky aj na minimálnom množstve tuku...

  15.09 €
 • Tescoma FineStone Panvica 24 cm,
  Tescoma FineStone Panvica 24 cm,

  Vysoko kvalitná panvica s prvotriednym antiadhéznym povlakom s charakterom lešteného prírodného kameňa, masívna ergonomická..

  24.40 €© 2018 Domáce potreby, náradie do domácnosti: Kontakt